Kocham Cię, Szkoło!

W czwartkowe popołudnie, otoczeni tajemniczym półmrokiem i uroczo przybranymi, wrzosowymi kompozycjami, fetowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej.
Dzięki doskonałej współpracy naszych zdolnych uczniów i ich, nie mniej utalentowanych, opiekunek, apel zamienił się w prawdziwe święto. Tym razem to nauczyciele zostali wywołani do tablicy, co zaowocowało częstymi wybuchami śmiechu wśród zgromadzonej publiczności. Były radość, śmiech, ale również chwila wzruszenia, szczególnie przy, wywołującym drżenie serca, utworze „Lubię wracać tam gdzie byłem” – w wykonaniu Łukasza i Filipa.
Nie sposób także wyrazić dumy, jaka przepełnia nauczyciela, oglądającego fantastyczne występy swoich uczniów. Razem z nimi i dla nich możemy głośno zaśpiewać, że „Kocham Cię, Szkoło!”.