Znaleźliśmy Wiosnę!

Dnia 16 marca uczniowie klas 4D i 7B wraz z opiekunami : p. Katarzyną Ludwiniak, p. Iwoną Szymańską i p. Izabelą Mazur uczestniczyli w wycieczce do Transgranicznego Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Zalesiu. Dzieci odbyły podróż w nieznane, zgłębiając tajniki świata przyrody. Pod okiem pana Tadeusza Leśnika przeprowadziły obserwacje w terenie, obejrzały interaktywne ekspozycje i usłyszały wiele ciekawostek na temat różnych mieszkańców lasu. Pod okiem doświadczonego chemika przeprowadziły ciekawe doświadczenia w profesjonalnym laboratorium. Naukę-zabawę uczniowie zakończyli wspólnym ogniskiem i pieczeniem kiełbasek. Mimo wietrznej pogody humory wszystkim dopisywały! Ostatnie zdjęcie  potwierdza,że wycieczkowicze znaleźli nawet WIOSNĘ!

Iwona Woźniak – Szymańska