Srebrne medale piłkarek nożnych w Mistrzostwach Powiatu

We wtorek 8 maja dziewczęta wzięły udział w turnieju finałowym Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej. W zawodach uczestniczyły cztery najlepsze drużyny z eliminacji rejonowych: SP Banie, SP Mieszkowice, SP Widuchowa i SP nr 3 Gryfino. Turniej rozegrany został systemem „każdy z każdym”. Po dwóch zwycięstwach i jednej porażce nasze piłkarki zostały sklasyfikowane na drugim miejscu. Wicemistrzostwo Powiatu i srebrne medale – BRAWO! – to świetny wynik osiągnięty po bardzo dobrej grze – GRATULACJE! Reprezentację poprowadziła Agnieszka Zarębska. Dziewczęta zagrały w składzie: Martyna Wójcik IIIA, Wiktoria Słonecka IIID, Sandra Kudła IIIF, Nicola Ochocka IIIF, Weronika Jucha IIC, Klaudia Klimek IID, Anna Radecka VIIA, Julia Pawicka VIIB, Aleksandra Piekarz VIIC.
Kilka zdjęć z zawodów.
Wyniki meczów:
SP 3 – SP Mieszkowice 2 : 0
SP 3 – SP Banie              6 : 0
SP 3 – SP Widuchowa   0 : 4