Mistrzostwa Rejonu w Piłce Siatkowej

W środę 16 stycznia reprezentacje dziewcząt i chłopców wzięły udział w turnieju mini piłki siatkowej.
Zawody odbyły się w sali Szkoły Podstawowej w Widuchowej. W rywalizacji dziewcząt wzięło udział sześć drużyn. W turnieju chłopców zagrały reprezentacje z ośmiu szkół: SP nr 1 Gryfino, SP nr 2 Gryfino, SP nr 3 Gryfino, SP Chwarstnica, SP Kołbacz, SP Krzywin, SP Widuchowa i SP Żabnica. Mimo dość dobrej gry nasze obie reprezentacje zajęły dalsze miejsca. Dziewczęta V miejsce, a chłopcy miejsce VI.
Drużynę dziewcząt poprowadziła Małgorzata Stefańska, a chłopców Dariusz Żołnowski.
Dziewczęta zagrały w składzie:
Ramona Paleczna 6A, Zuzanna Matoszko 6A, Alicja Smołuch 6A, Julia Wojdyła 6B, Nikola Hasse 5D,
Weronika Małolepsza 5C, Zofia Mędzin 5E, Julia Pasik 5E, Aleksandra Sowa 5E, Laura Smolnik 7A.
Reprezentacja chłopców:
Oliwier Hasse 6A, Kacper Kurpiewski 6A, Jan Olszański 6A, Filip Ostrowski 6A, Jan Zakrzewski 6A,
Miłosz Żeglin 6A, Max Onderka 6B, Kacper Wierszyłowski 6B, Jakub Żuchowski 6B, Jakub Buckowski 5E.