Młodzi koszykarze również zagrali

Dzień po rozgrywkach dziewcząt – we wtorek 5 marca – w naszej sali gimnastycznej odbył się kolejny turniej. Tym razem o awans do Finału Powiatowego Igrzysk Dzieci w Koszykówce zagrali chłopcy. W zawodach wzięły udział cztery drużyny: SP Krzywin, SP nr 1 Gryfino, SP nr 2 Gryfino i SP nr 3 Gryfino. Niestety nasi koszykarze nie mogą cieszyć się z awansu. Zagrali całkiem dobre mecze, ale zabrakło skuteczności i „walki” na całym boisku. Po dwóch przegranych meczach i jednym zwycięstwie zajęli trzecie miejsce. Nasza reprezentacja prowadzona przez Grzegorza Gniazdowskiego zagrała w składzie:
Olivier Hasse 6A, Jan Olszański 6A, Filip Ostrowski 6A, Kacper Kurpiewski 6A, Jan Zakrzewski 6A, Miłosz Żeglin 6A, Kacper Wierszyłowski 6B, Oskar Fojut 6C, Piotr Godyński 6C, Jakub Szymański 6C.