ZASTĘPSTWA

Okres: 20.06.2018 (Śr) – 20.06.2018 (Śr)

Dzień: 20.06.2018 (Śr)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
2 Bączkiewicz Dorota 0b Religia 43 Mazur Milena
4 Bączkiewicz Dorota 3fsp|G1 Religia 57 Pomykała Agnieszka
5 Bączkiewicz Dorota 3bsp|REL Religia Morawiak Małgorzata
2 Brylska Ewa 3D|ang-1 Język angielski 76 Hasse Małgorzata
4 Brylska Ewa 2C|ang-1 Język angielski 76 Stawowski Marek
3 Ciasnocha Nadiia 3C|ang-2 Język angielski 71 Zielińska Małgorzata
4 Ciasnocha Nadiia 1b język angielski 1_3 Łapyr Tadeusz
5 Ciasnocha Nadiia 5asp Język angielski 71 Grabowska Katarzyna
6 Ciasnocha Nadiia 7bsp Język angielski 71 Hajduk-Filipowicz Zofia
4 Czerwonka Magdalena 4asp Wychowanie fizyczne s1 Przybysławska Edyta
5 Czerwonka Magdalena 4asp Wychowanie fizyczne s1 Sendyk Ewa
7 Czerwonka Magdalena 2C Zajęcia techniczne 97 Przybyło Sławomira
7 Gazdecka-Goślinowska Magdalena 3G Historia 61 Hasse Małgorzata
1 Gierek Katarzyna 6bsp|REL Religia 66 Kowalczyk Anita
2 Gierek Katarzyna 3C Religia 66 Stefańska Małgorzata
5 Gierek Katarzyna 6asp Religia Stawowski Marek
6 Gierek Katarzyna 3G Religia 66 Cichała Joanna
7 Gierek Katarzyna 3B Religia 66 Hajduk-Filipowicz Zofia
2 Gryz Barbara 5csp Język polski 83 Gniazdowski Grzegorz
3 Guga Rafał 5asp Historia i społeczeństwo 80 Grabowska Katarzyna
6 Guga Rafał 3D Wiedza o społeczeństwie 80 Stawowski Marek
6 Howil Waldemar 2F Język polski 97 Stawowski Marek
7 Howil Waldemar 6bsp|E Etyka 66 Uczniowie zwolnieni do domu
8 Howil Waldemar 6bsp|E Etyka 66 Uczniowie zwolnieni do domu
5 Klimas Magdalena 3A Język polski 83 Bartczak Eliza
6 Klimas Magdalena 3A Język polski 83 Gorzkiewicz Małgorzata
1 Kluza-Howil Lila 2F Fizyka 21 Pilecka-Doroszko Wioleta
2 Kluza-Howil Lila 3B Chemia 24 Zielińska Małgorzata
4 Kluza-Howil Lila 3C Chemia 24 Adamczuk Gabriela
5 Kluza-Howil Lila 3G Fizyka 24 Stawowski Marek
2 Kwiecień-Izdebska Monika 3G|ang-2 Język angielski 86 Czerwonka Magdalena
3 Kwiecień-Izdebska Monika 3B|ang-2 Język angielski 84 Mikłaszewska Agnieszka
5 Kwiecień-Izdebska Monika 3dsp język angielski 1_3 Sawicka Krystyna
2 Mazur Izabela 6csp Matematyka 91 Stasiak Elżbieta
3 Mazur Izabela 4csp Matematyka 91 Gorzkiewicz Małgorzata
4 Mazur Izabela 7bsp Matematyka 91 Ludwiniak Katarzyna
2 Myszka Wiesława 2C Historia 61 Woźniak Szymańska Iwona
3 Myszka Wiesława 4asp Zajęcia świetlicowe 61 Krakowska Katarzyna
5 Myszka Wiesława 3B Historia 61 Stasiak Elżbieta
3 Oleszczyszyn Czesław 2F Informatyka 92 Stawowski Marek
4 Oleszczyszyn Czesław 6bsp Zajęcia komputerowe 92 Stawowski Marek
6 Oleszczyszyn Czesław 4fsp Zajęcia świetlicowe 92 Szewczyk Alicja
4 Ptaszek Magdalena 3D Chemia 28 Grabowska Katarzyna
6 Ptaszek Magdalena 4dsp Matematyka 28 Czerwonka Magdalena
7 Ptaszek Magdalena 3A Chemia 28 Stawowski Marek
4 Stołecka Joanna 3A|niem-2 Język niemiecki 72 Gowda-Borkowska Julita
6 Stołecka Joanna 4asp Język niemiecki 72 Sendyk Ewa
1 Tomczyk Janina 5csp Wychowanie do życia w rodzinie 61 Gniazdowski Grzegorz
2 Tomczyk Janina 4fsp Wychowanie do życia w rodzinie 19 Ciasnocha Nadiia
1 Zarębska Agnieszka 3dsp|bas-2 Basen Pawłowska Anna
2 Zarębska Agnieszka 3dsp|bas-2 Basen Pawłowska Anna
3 Zarębska Agnieszka 6asp|WF-DZ Wychowanie fizyczne Żołnowski Dariusz
4 Zarębska Agnieszka 2F Wychowanie fizyczne s4 Morawiak Małgorzata