Klasowy „Dzień Chłopaka”

29 września w klasie 0 b obchodzony był dzień chłopaka. Dziewczynki przygotowały chłopcom prezenty w postaci breloczków odblaskowych. Po wręczeniu prezentów nadszedł czas na słodki poczęstunek przy stole i konkursy. Pierwszym z nich był quiz pt. „Wiem jak się zachować”, w którym trzeba było odpowiedzieć TAK lub NIE na pytania zadawane przez wychowawczynię. Kolejnym konkursem był wybór przez dziewczynki Mistera klasy 0 B 2017/ 2018,  Vice Mistera oraz Mistera Koleżeństwa, Pracowitości, Dobrego Humoru i Poprawnego Zachowania. Następnie nadszedł czas   na taniec z balonem. Dzieci dobierały się w pary i tańczyli w rytm muzyki z balonem umieszczonym w wybranym miejscu. Ostatnim zadaniem było zrobienie tak zwanej „jaskółki”  i wytrzymanie w tej pozycji jak najdłużej. Wszyscy wyszli z sali uśmiechnięci i zadowoleni.

Milena Mazur