Dwa medale w Mistrzostwach Powiatu!

 

W środę 11 października odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach przełajowych. Potwierdzamy swoje miejsce w czołówce powiatu w lekkoatletyce – dwa zdobyte medale – srebro i brąz. Dziewczęta zakończyły rywalizację na drugim miejscu, a więc wywalczyły srebrne medale. Chłopcy stanęli na podium o jeden stopień niżej zdobywając brązowe medale.
Reprezentację dziewcząt poprowadziła Agnieszka Zarębska, a chłopców Piotr Pawłowski.
Chłopcy pobiegli w składzie:
Filip Jazdowski IIIE, Dawid Jankowski IIIE, Dawid Nesterowicz IIIF, Filip Ziemski IIID, Wojciech Jastrzębski IIIC, Jakub Tokarski IIID, Filip Kakuła IIIA, Sebastian Grotnik IIID, Kamil Sieracki IIIC, Tomasz Szewczykowski IIIC, Michał Nerlo IIIC,
Dziewczęta pobiegły w składzie:
Dagmara Golańska IIF, Dominika Niedźwiecka IID, Honorata Lis IIIB, Gabriela Bartczak IIIB, Wiktoria Słonecka IIID, Natalia Wac IIIA, Aleksandra Florek IIIC, Paulina Spychalska IIIE, Oliwia Kowalska IIIB, Klaudia Klimek IID, Weronika Jucha IIC.

Kilka zdjęć z zawodów.