Złoto w Mistrzostwach Powiatu!

 

Nasi młodsi lekkoatleci wzięli udział w Finale Powiatowym w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Były to zawody organizowane w ramach Wojewódzkich Igrzysk Dzieci. Rewelacyjnie spisali się chłopcy zdobywając, po raz trzeci z rzędu, tytuł Mistrzów Powiatu.
Złote medale i awans do finału wojewódzkiego – Gratulacje i trzymamy kciuki za start w Finale Wojewódzkim, który odbędzie się już w czwartek 19 października w odległym Tychowie!!!
Dziewczęta, mimo swojej ambitnej postawy, znalazły się tuż za podium kończąc rywalizację na czwartym miejscu. Reprezentację chłopców poprowadziła Anna Pawłowska, a dziewcząt Małgorzata Stefańska.
Złoci medaliści: Oliwier Mróz VIA, Mateusz Hałaj VIA, Patryk Kolanek VIB, Filip Ogonowski VIC, Wiktor Korczyński VIC, Iwo Chodyniecki VIC, Hubert Biedroń VIC, Olivier Hasse VA, Kacper Kurpiewski VA, Filip Ostrowski VA, Miłosz Żeglin VA.
Reprezentacja dziewcząt:
Bartosiewicz Marcelina VIB, Zielińska Marta VIB, Wójcikowska Joanna VIC, Lester Adrianna VIC, Smołuch Alicja VA, Wach Oliwia VB, Szuster Agata VB, Wojdyła Julia VB, Małolepsza Weronika IVC, Szachnowska Daria IVC, Urbanowicz Wiktoria IVE.

Kilka zdjęć z zawodów.