Bez awansu w Mini Piłce Nożnej

W środę 18 października 2017 r. odbyły się Rejonowe Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt.
Niestety dwie przegrane wyeliminowały naszą reprezentację z dalszych rozgrywek. Mimo dwóch porażek gratulacje dla całej drużyny za ambitne reprezentowanie naszej szkoły. Tym większe, że dziewczęta wspaniale się bawiły i potraktowały swój udział jako świetną przygodę, co widać na zdjęciu…, i to jest najważniejsze w sporcie szkolnym – sama zabawa i radość z udziału w rozgrywkach, a wynik to sprawa drugorzędna – jeszcze raz gratulacje!
Skład drużyny, która zagrała pod opieką Małgorzaty Stefańskiej:
Marta Zielińska VIB, Marcelina Bartosiewicz VIB, Joanna Wójcikowska VIC, Wiktoria Polak VIC, Adrianna Lester VIC, Anhelina Zhovtaliuk VIC, Weronika Matławska VIC, Oliwia Muc VIA, Oliwia Wach VB.
Kilka zdjęć z zawodów.