O przysłowiowy „włos” od medalu w Mistrzostwach Województwa!

W czwartek 19 października, w Tychowie, odbyły się Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Do tych zawodów kwalifikacje z Mistrzostw Powiatu uzyskali chłopcy. Wynik rewelacyjny – przecież to już trzeci raz z rzędu reprezentowali naszą szkołę w finale wojewódzkim! Tym razem osiągnęli wspaniały wynik! W stawce ponad 20 szkół zajęli 4 miejsce.
Choć to bezdyskusyjny sukces, to przy takim miejscu, dla sportowca, zawsze jest niedosyt – tak niewiele zabrakło do medalu…, Tym bardziej szkoda, że nie wszyscy nasi uczniowie potraktowali reprezentowanie szkoły jako wyróżnienie… gdyby wszyscy wyznaczeni stanęli na wysokości zadania medal byłby nasz!
Tym większe gratulacje dla chłopców za wielkie serce do „walki”!!!
Drużynę do tak dobrego wyniku poprowadziła Anna Pawłowska.
Chłopcy pobiegli w składzie: OLIVIER HASSE VA, KACPER KURPIEWSKI VA, FILIP OSTROWSKI VA, MIŁOSZ ŻEGLIN VA, OLIWIER MRÓZ VIA, PATRYK KOLANEK VIB, HUBERT BIEDROŃ VIC, IWO CHODYNIECKI VIC, WIKTOR KORCZYŃSKI VIC, FILIP OGONOWSKI VIC.
Kilka zdjęć z zawodów.