Radość i smutek po eliminacjach rejonowych w unihokeju

W środę 25 października odbyły się mecze eliminacyjne do Mistrzostw Powiatu w Unihokeju. Dziewczęta i chłopcy zagrali po jednym meczu, ale za to w pełnym wymiarze czasu: 3 tercje po 10 minut gry. Rywalizację rozpoczęły dziewczęta. Po świetnym spotkaniu, odniosły bezdyskusyjne zwycięstwo 5:0, i awansowały do Mistrzostw Powiatu. Gratulacje! Rywalizacja wśród chłopców była bardziej wyrównana. Niestety więcej szczęścia sportowego mieli rywale strzelając jedną bramkę i w dalszej części spotkania, mimo naporu z naszej strony, zdołali „dowieźć” wynik do końca. Przegrana 0:1 wyeliminowała chłopców z dalszej rywalizacji. Gratulacje za dobrą i ambitną grę. Swoją postawą w turnieju dziewczęta i chłopcy pokazali, że reprezentant naszej szkoły to prawdziwy sportowiec kierujący się zasadami olimpizmu – „Wygrywać bez pychy, przegrywać bez urazy”!
Obie reprezentacje poprowadził Dariusz Żołnowski.
Dziewczęta zagrały w składzie:
Julia Azarkiewicz IIA, Gabriela Bartczak IIIB, Julia Gorzkiewicz IIIB – 2 bramki, Oliwia Kowalska IIIB, Honorata Lis IIIB, Wiktoria Słonecka IIID – 2 bramki, Alicja Miler IIIE, Sandra Kudła IIIF, Nicola Ochocka IIIF – 1 bramka,
Chłopcy zagrali w składzie: Wojciech Azarkiewicz VIIB, Kacper Felicki IIIC, Wojciech Jastrzębski IIIC, Michał Nerlo IIIC, Filip Ziemski IIID, Filip Jazdowski IIIE, Konrad Krawczyk IIIE, Dawid Nesterowicz IIIF.
Zdjęcia z zawodów.