Program Ministerstwa Sportu i Turystyki również u nas!

„Lekkoatletyka dla Każdego” program prowadzony przez Związek Sportowy Lekkiej Atletyki wspierany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki zagościł również w naszej szkole. Odbyło się to za sprawą podjętych działań przez nauczycielkę Annę Pawłowską. W dniach 30 października i 3 listopada odbyły się dwie imprezy, które miały na celu propagowanie pięknej dyscypliny nazywanej ,,Królową Sportu”, czyli Lekkoatletyki. W doskonałej zabawie z elementami biegu, rzutów i skoków udział wzięły dzieci z klas 2a, 3b, 3d, 3e, 3f i 4b. Zabawa sportowa, przy zdrowej rywalizacji sportowej, była pełna radości i śmiechu. Organizatorka imprez dziękuje wychowawcom za zaangażowanie, a uczniom za udział i jednocześnie zaprasza na stałe zajęcia, które odbywają się w poniedziałki , wtorki i czwartki w sali gimnastycznej naszej szkoły.