Szkolny Klub Filmowy zaprasza…

Jeśli jesteś miłośnikiem kinematografii, chcesz spędzić czas w miłym towarzystwie, nadrobić zaległości filmowe, ale także powrócić do kultowych obrazów z dawnych lat – to nasze spotkania są właśnie dla Ciebie! W kameralnej atmosferze oglądamy wspólnie filmy skłaniające do przemyśleń, ale również pozwalające nam zapomnieć o codziennych problemach. Spotykamy się w każdy piątek o godzinie 14:40 w sali 87. W tym tygodniu rozmawiamy o krótkometrażowych filmach fantastycznych i sci-fi, a za tydzień  wyjątkowa projekcja filmu „Łowca androidów”* i dyskusja po filmie. Zapraszamy wszystkich kinomaniaków do Szkolnego Klubu Filmowego.

*Dla uczniów z podpisaną zgodą rodziców na uczestnictwo w klubie. Więcej informacji uzyskasz w sali 87.