Trzecie miejsce w Ćwierćfinale Mistrzostw Województwa w Tenisie Stołowym.

W czwartek 23 listopada reprezentacja chłopców wzięła udział w Eliminacjach Regionalnych do Mistrzostw Województwa w Tenisie Stołowym. Chłopcy mieli duże szanse na awans do finału. Niestety brak skupienia i nie najlepsza gra w pierwszym meczu dała przegraną 2:3 z reprezentacją z Dębna. Okazało się, że był to decydujący mecz o drugie miejsce. W następnym spotkaniu chłopcy zagrali z drużyną ze Szczecina, która była poza zasięgiem naszych tenisistów – przegrana 0:3. W ostatnim meczu dość gładko wygrali z Pyrzycami 3:0. Trzecie miejsce nie daje awansu do dalszych rozgrywek. Nasza reprezentacja została ostatecznie sklasyfikowana w województwie na miejscu 9-12. Opiekunem drużyny był Piotr Pawłowski. Chłopcy zagrali w składzie: Wiktor Wojnicz IIIA, Jakub Pawlik IIID, Wojciech Ból IIB.