Co to znaczy być sędzią?

Dni preorientacji zawodowej dla malucha
„Mój tata/moja mama jest fachowcem”
Dzień czwarty

W ostatnim dniu spotkań z cyklu „ Mój tata/ moja mama jest fachowcem” dzieci spotkały się z Sędzią Sądu Rejonowego w Gryfinie Panią Moniką Gniazdowską. Maluchy poznały zawód prawnika. Zaskoczyły naszego gościa, wiedzą z zakresu czynności podejmowanych przez sędziego jak i symboli z jakimi zawód prawnika jest kojarzony. Duże brawa należą się Paniom wychowawczyniom, które przygotowały dzieci do spotkania, przeprowadziły pogadanki w grupach na temat zawodu prawnika i symboli z jaki zawód się kojarzy. Dzieci wykonały prace plastyczne, które na koniec spotkania wręczyły Pani Gniazdowskiej. Świat prawa, zasad i przepisów okazał się dla dzieci równie interesujący co poprzednie spotkania.
Wszystkim zaproszonym GOŚCIOM – RODZICOM, którzy znaleźli czas żeby podzielić się swoją wiedzą zawodową DZIĘKUJEMY!
Anna Pankowska
szkolny doradca zawodowy – koordynator przedsięwzięcia