Awans do Mistrzostw Powiatu w Koszykówce

W środę 29 listopada odbył się turniej eliminacyjny do mistrzostwa powiatu w koszykówce dziewcząt i chłopców. W szranki stanęły wśród chłopców: SP nr 1, SP nr 2 i SP nr 3, a wśród dziewcząt tylko SP nr 1 i SP nr 3. Obie nasze reprezentacje startowały w roli faworytów i obie nie zawiodły. Chłopcy i dziewczęta wyraźnie zdominowały te rozgrywki wygrywając swoje mecze ze znaczną przewagą punktową. Gratulacje za awans do mistrzostw powiatu, które odbędą się na początku grudnia. Trzymamy kciuki za walkę o medale! Wtedy okaże się jaki poziom prezentują nasze koszykarki i koszykarze. Reprezentacja chłopców, którą poprowadził Piotr Pawłowski, zagrała w składzie: Wojciech Jastrzębski IIIC, Jakub Markil IIIC, Michał Nerlo IIIC, Kamil Sieracki IIIC, Mateusz Tołpa IIIC, Tomasz Szewczykowski IIIC, Jakub Kumik IIIC, Filip Jazdowski IIIE, Konrad Krawczyk IIIE, Dawid Andrzejak IIIF.
Reprezentacja dziewcząt prowadzona przez Dariusza Żołnowskiego zagrała w składzie: Julia Azarkiewicz IIA, Weronika Jucha IIC, Pola Cebulska IIIA, Julia Gorzkiewicz IIIB, Oliwia Kowalska IIIB, Honorata Lis IIIB, Marta Dąbrowska IIIC, Wiktoria Słonecka IIID, Alicja Miler IIIE, Nicola Ochocka IIIF.
Zdjęcia z zawodów.