Awans chłopców do Mistrzostw Powiatu w Tenisie Stołowym

W czwartek 30 listopada w naszej auli odbyły się zawody sportowe w tenisie stołowym. Cel turnieju to wyłonienie najlepszych drużyn z naszego rejonu, które wezmą udział w finale powiatowym. Obie nasze reprezentacje stoczyły bardzo zacięte i wyrównane mecze. Każdy pojedynek toczył się przez pięć setów. Więcej szczęścia mieli chłopcy, którzy wygrali turniej i uzyskali awans. Dziewczęta musiały się zadowolić drugim miejscem, które nie jest premiowane awansem. Gratulacje dla obu drużyn i trzymamy kciuki za chłopców, którzy będą walczyć o medale w finale powiatowym.
Chłopców i dziewczęta poprowadził Piotr Pawłowski.
Dziewczęta zagrały w składzie: Marcelina Bartosiewicz VIB, Marat Zielińska VIB.
Chłopcy zagrali w składzie: Igor Jach VIB, Michał Mężyński VIB, Wiktor Korczyński VIC.