Eliminacje Rejonowe w Mini Piłce Ręcznej

W środę 13 grudnia w Kołbaczu odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców. Dziewczęta zaprezentowały się dobrze, jednak mimo ambitnej gry zajęły drugie miejsce nie dające awansu do dalszych rozgrywek. Skład reprezentacji chłopców to przede wszystkim uczniowie trenujący pod okiem Grzegorza Gniazdowskiego, którzy byli młodsi od przeciwników. Dla nich celem tego turnieju było nabranie doświadczenia i na pewno w przyszłym roku będzie dużo lepiej. Chłopcy przegrali swoje mecze zajmując czwarte miejsce. Reprezentację dziewcząt, której niewiele zabrakło do awansu poprowadziła Małgorzata Stefańska. Dziewczęta zagrały w składzie: Oliwia Wach VB, Roksana Pokrzykowska VIA, Julia Kociuba VIA, Laura Smolnik VIA, Marcelina Bartosiewicz VIB, Marta Zielińska VIB, Adrianna Lester VIC, Weronika Matławska VIC, Anhelina Zhovtaliuk VIC.
Chłopcy zagrali w składzie: Olivier Hasse VA, Jan Olszański VA, Filip Ostrowski VA, Krystian Wierzbowski VA, Miłosz Żeglin VA, Oskar Fojut VC, Piotr Godyński VC, Antoni Poprawski VC Jakub Szymański VC.