Awans do finału powiatowego w piłce ręcznej

W środę 20 grudnia do naszej szkoły przybyły reprezentacje szkół: ZSO Gryfino, SP Widuchowa, SP Krzywin, SP Kołbacz, SP Gardno, SP nr 1 Gryfino. Celem zawodów było wyłonienie najlepszych drużyn z naszego rejonu do Mistrzostw Powiatu w Piłce Ręcznej. Po spotkaniach eliminacyjnych, które nasze drużyny przeszły dość „gładko”, zagraliśmy o pierwsze miejsca z reprezentacjami z Gardna. Oba mecze, chłopców i dziewcząt, były bardzo zacięte i wyrównane. Dziewczęta wygrywając 6:3 zapewniły sobie awans jako pierwsze. Chłopcy po właściwym czasie gry remisowali 6:6. O awansie decydowały rzuty karne. Większym spokojem i skutecznością popisali się nasi piłkarze ręczni. Końcowy wynik 8:6 i również awans – Gratulacje dla obu drużyn! Reprezentacja chłopców zagrała pod opieką Piotra Pawłowskiego: Kacper Blejsz IIC, Kamil Sieracki IIIC, Filip Ziemski IIID, Mateusz Tołpa IIIC, Wojciech Jastrzębski IIIC, Filip Jazdowski IIIE, Dawid Jankowski IIIE, Dawid Nesterowicz IIIF, Patryk Bronicki IIID, Adam Zając IIID, Michał Nerlo IIIC, Oskar Ostrowski VIIA, Dziewczęta zagrały pod opieką Dariusz Żołnowskiego: Honorata Lis IIIB, Oliwia Kowalska IIIB, Alicja Miler IIIE, Aleksandra Piekarz VIIA, Klaudia Kochanek IIC, Wiktoria Słonecka IIID, Julia Pawicka VIIB, Oliwia Zemankiewicz IIIG.
Oczywiście na zdjęciu nie mogło zabraknąć wspaniałego kibica, którego doping, nie po raz pierwszy, poniósł nasze reprezentacje do zwycięstwa – Cyprian Pielich – Dziękujemy!!!