II i III miejsce w I Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców „Olimpijczyk Cup 2018”

W piątek 5 stycznia nasz Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk Gryfino był organizatorem I Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców „Olimpijczyk Cup 2018”. W zawodach wzięło udział pięć drużyn: Gimnazjum Widuchowa, SP nr 2 Gryfino, Absolwenci Gimnazjum nr 1 oraz dwie drużyny UKS Olimpijczyk Gryfino. Po prawie pięciogodzinnych zmaganiach (rozegrano osiem meczów) nasi siatkarze uplasowali się na II i III miejscu, ulegając jedynie drużynie absolwentów, którzy jeszcze rok temu byli członkami naszego klubu. Główny cel tej imprezy to przede wszystkim propagowanie zajęć klubu UKS Olimpijczyk Gryfino. Pomysłodawca i organizator turnieju Piotr Pawłowski serdecznie zaprasza na zajęcia piłki siatkowej dla chłopców. Zawody mimo swojej zaciętości sportowej na boisku, poza nim przebiegły w przyjaznej i miłej atmosferze. Każda z drużyn otrzymała puchar i dyplom, a najlepsi zawodnicy z każdej drużyny puchary i nagrody rzeczowe. Warto wspomnieć o najwierniejszym kibicu naszego klubu, którym jest Cyprian Pielich, jak zawsze mogliśmy liczyć na jego wspaniały doping do końca zawodów – Cyprian dziękujemy!
Zdjęcia z zawodów.
MVP turnieju: Dawid Andrzejak – UKS Olimpijczyk Gryfino II,
Najlepsi zawodnicy turnieju: Filip Kmieć – UKS Olimpijczyk Gryfino I, Bartosz Jach – SP nr 2 Gryfino, Dawid Iliński – Absolwenci Gimnazjum nr 1.