Złoto i brąz w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

W czwartek 11 stycznia w sali gimnastycznej w Mieszkowicach spotkały się najlepsze drużyny piłki ręcznej w powiecie. Do rywalizacji w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej o tytuł Mistrza Powiatu wśród chłopców stanęły reprezentacje: SP Banie, SP Mieszkowice, SP Widuchowa oraz SP nr 3 Gryfino, a wśród dziewcząt: SP Banie, SP Mieszkowice, ZSO Gryfino i SP nr 3 Gryfino. Doskonale spisały się dziewczęta, które w półfinale pokonały zawodniczki z Bani 9:0 i w finale reprezentację gospodarzy SP Mieszkowice 5:1. Złote medale i awans do Ćwierćfinałów Mistrzostw Województwa – Gratulacje! Chłopcy rozpoczęli rywalizację od meczu z gospodarzami SP Mieszkowice. Gra była wyrównana, jednak zawodnicy z Mieszkowic na „swojej sali” okazali się skuteczniejsi – przegrana 11:13. W drugim meczu nasi piłkarze ręczni zagrali z SP Widuchowa. Wygrana 9:5 dała trzecie miejsce w powiecie i brązowe medale – Gratulacje!
Reprezentację dziewcząt poprowadził Dariusz Żołnowski: Aleksandra Piekarz VIIA, Julia Pawicka VIIB, Weronika Jucha IIC, Klaudia Kochanek IIC, Gabriela Bartczak IIIB, Oliwia Kowalska IIIB, Wiktoria Słonecka IIID, Alicja Miler IIIE, Nicola Ochocka IIIF, Oliwia Zemankiewicz IIIG.
Reprezentację chłopców poprowadził Piotr Pawłowski: Oskar Ostrowski VIIA, Kacper Blejsz IIC, Michał Nerlo IIIC, Kamil Sieracki IIIC, Mateusz Tołpa IIIC, Adam Zając IIID, Filip Ziemski IIID, Dawid Jankowski IIIE, Filip Jazdowski IIIE, Dawid Andrzejak IIIF, Dawid Nesterowicz IIIF.