Karnawałowe hulanki

W dniach 9 i 10 stycznia 2018 roku, w Szkole Podstawowej nr 3 w Gryfinie, odbyły się bale karnawałowe dla 330 najmłodszych uczniów naszej szkoły.

W pierwszym dniu zabawy karnawałowej uczniowie II klas gimnazjalnych, w ramach realizacji projektu edukacyjnego, gościli klasy II i III, zaś drugiego dnia w zabawę i tańce zaangażowane były dzieci w wieku 4, 6 i 7 lat.

Tańcom, zabawom i hulankom nie było końca. Znajomość słów piosenek i choreografii zadziwiała wszystkich. Młodzież spisała się na medal, a największe zadowolenie i satysfakcję przyniosła radość dzieci, które mogły zaprezentować się w przeróżnych, wymyślnych strojach karnawałowych.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców, która pokryła koszty dekoracji oraz słodkich niespodzianek.

Dziękujemy za super zabawę,

Organizatorki: Małgorzata Hasse i Magdalena Czerwonka

Widzimy się za rok!