Trzecie i piąte miejsce w Rejonie w Mini Piłce Siatkowej

W piątek 2 lutego odbył się turniej mini piłki siatkowej w sali Szkoły Podstawowej w Widuchowej. Oprócz naszych reprezentacji wystartowały drużyny z SP nr 2 Gryfino, SP Chwarstnica, SP Kołbacz, SP Krzywin i SP Widuchowa. Mimo dobrej gry naszych siatkarek i siatkarzy nie udało się uzyskać awansu do finału powiatowego. Dziewczęta zajęły trzecie miejsce, a chłopcy piąte.
Reprezentację dziewcząt poprowadziła Małgorzata Hasse, a chłopców Dariusz Żołnowski.
Kilka zdjęć z zawodów.
Drużyna dziewcząt: Martyna Kuryło VIIA, Oliwia Barward VIA, Julia Kociuba VIA, Roksana Pokrzykowska VIA, Marta Zielińska VIB, Joanna Wójcikowska VIC, Adrianna Lester VIC, Weronika Matławska VIC, Alicja Smołuch VA.
Drużyna chłopców: Filip Oleksik VIA, Wiktor Korczyński VIC, Bartosz Mazur VIC, Filip Ogonowski VIC, Remigiusz Rybicki VIC, Oliwier Hasse VA, Kacper Kurpiewski VA, Jan Olszański VA, Jan Sochacki VA, Miłosz Żeglin VA.