Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego przedszkolaki z oddziału przedszkolnego  zaprosiły do siebie Babcie i Dziadków z okazji ich święta.   Ukochanym babciom i dziadkom dziękowały za cierpliwość, opiekę i czas, jaki im poświęcają oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Uczciły ich śpiewem, tańcem i recytacjami wierszy.
Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny. Swoim najbliższym dzieci  wręczyły niespodzianki przygotowane w przedszkolu wspólnie ze swoimi wychowawczyniami.
Po części oficjalnej zaproszono gości na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. Był to dzień niezwykły, pełen wzruszeń, uśmiechów i radości który na pewno na długo pozostanie w ich pamięci.

Młyńska-Małolepsza Monika, Prokowska Kamila, Mazur Milena