Jeden awans i cztery medale w pływaniu drużynowym

W dniu 14 lutego w CW Laguna odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Drużynowym. Naszą szkołę reprezentowało 12 dziewcząt i 12 chłopców w wieku 10-16 lat. Doskonale spisali się chłopcy w młodszej kategorii wiekowej (klasy III-VI SP). Złote medale i awans do Mistrzostw Województwa – Gratulacje! Chłopcy „wypływali” złoto w składzie: Michał Mężyński VI B, Miłosz Wróbel IV E, Jacek Wodzyński IV E, Wiktor Engeler VII A, Piotr Godyński V C i Mikołaj Rosiak z III F.
Dziewczęta w tej kategorii w składzie: Maja Wolska V C, Marcelina Bartosiewicz VI B, Weronika Małolepsza IV C, Aleksandra Sowa IV E, Karolina Dorawa V C i Liwia Babińska z III E zajęły 3 miejsce.
W rywalizacji klas gimnazjalnych i VII SP chłopcy wywalczyli 2 miejsce, zabrakowało jedynie 7 punkcików do złotego medalu i awansu. Srebrna drużyna chłopców: Krzysztof Rosiak II C, Aleksander Chróściak VII A, Michał Nerlo III C, Mikołaj Nerlo VII A, Kacper Grąbczewski III A, Tomasz Szewczykowski III C. Dziewczęta w tej samej kategorii wiekowej wystartowały w składzie: Marta Dąbrowska III C, Julia Pokora VII A, Wiktoria Puchalska III A, Alicja Kadłubek VII C, Aleksandra Piekarz VII C, Lara Żelech VII C. Ambitna postawa dziewcząt dała im również 2 miejsce. Wszystkie cztery reprezentacje przygotowały i poprowadziły: Małgorzata Hasse i Magdalena Czerwonka.