Dziewczęta brązowymi medalistkami Mistrzostw Powiatu

W poniedziałek 19 lutego w Widuchowej odbył się kolejny Finał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej. Tym razem do walki o tytuł Mistrza Powiatu stanęły dziewczęta. W gronie najlepszych czterech drużyn powiatu gryfińskiego znalazła się reprezentacja naszej szkoły. Niestety losowanie nie było sprzyjające i w pierwszym meczu nasze zawodniczki zmierzyły się z trenującymi i bardzo mocnymi siatkarkami z Bani. Mimo niezłej gry przegrana 0:2 wyeliminowała nas z walki o złoto. W drugim meczu, o trzecie miejsce, nasze siatkarki pokazały klasę wygrywając z drużyną gospodarzy 2:0. Trzecie miejsce i brązowe medale – Gratulacje!
Reprezentacja pod okiem Anny Pawłowskiej zagrała w składzie: Martyna Klimek IIIE, Wiktoria Słonecka IIID, Nicola Ochocka IIIF, Marika Marcinkowska IIIE, Ilona Nowopolska IIB, Oliwia Kowalska IIIB, Julia Azarkiewicz IIA, Klaudia Klimek IID, Sandra Kudła IIIF, Oliwia Zemankiewicz IIIG.