Młode koszykarki awansowały do Mistrzostw Powiatu

Dwa zwycięstwa dziewcząt – pierwsze miejsce i awans do Mistrzostw Powiatu. Dwie porażki chłopców i trzecie miejsce. Takimi rezultatami zakończyły się Eliminacje Rejonowe do Mistrzostw Powiatu w Mini Koszykówce. Zawody odbyły się we wtorek 20 lutego i miały na celu wyłonienie drużyn, które będą reprezentować nasz rejon w Mistrzostwach Powiatu. Rywalizację rozpoczęli chłopcy i niestety odnieśli dwie porażki z reprezentacjami Szkoły Podstawowej z Krzywina i Szkoły Podstawowej nr 2 z Gryfina. Dziewczęta zdecydowanie poprawiły nam humory. W pierwszym meczu zagrały z Mistrzem Powiatu z zeszłego roku czyli z zawodniczkami z Krzywina. Ambitna gra na całym boisku dała ciężko wywalczone zwycięstwo 15:12. W drugim spotkaniu dość wysoka wygrana z SP nr 2 – 39:12. Pierwsze miejsce i awans do Mistrzostw Powiatu – Gratulacje! Obie reprezentacje przygotował i poprowadził Dariusz Żołnowski. Dziewczęta zagrały w składzie: Joanna Wójcikowska 6C, Anhelina Zhovtaliuk 6C, Marta Zielińska 6B, Laura Smolnik 6A, Zuzanna Matoszko 5A, Ramona Paleczna 5A, Gabrysia Sznigir 5C, Maja Wolska 5C, Małgorzata Linkiewicz 4A, Nikola Hasse 4D, Julia Pasik 4B, Aleksandra Sowa 4E, Hanna Soroczyńska 4F. Chłopcy zagrali w składzie: Filip Oleksik VIA, Dawid Kalinowski VIA, Michał Mężyński VIB, Bartosz Mazur VIC, Patryk Sosnowski VIC, Filip Ogonowski VIC, Olivier Hasse 5A, Kacper Kurpiewski 5A, Jan Olszański 5A, Krystian Wierzbowski 5A, Jan Zakrzewski 5A.