Koszykarze na dziewiątym miejscu w województwie

W środę 21 lutego nasi koszykarze udali się do Szczecina na turniej koszykówki. W zawodach, w których stawką był awans do pierwszej ósemki województwa, wzięły udział cztery drużyny. Gospodarze SP nr 53 Szczecin, ZS Lipiany, SP nr 4 Barlinek i nasza SP 3. Już sam awans do tego szczebla rozgrywek to sukces chłopców, więc przed zawodami liczyliśmy przede wszystkim na ich dobrą grę. Nasi zawodnicy nie zawiedli. Pokazali się z dobrej strony ulegając jedynie drużynom grającym w koszykówkę nie tylko w zawodach szkolnych. W pierwszym spotkaniu pewna wygrana z ZS Lipiany 35:15. Drugi mecz z SP nr 4 Barlinek, którego stawką był awans, chłopcy przegrali 15:33. Nasza drużyna zajmując trzecie miejsce w tym turnieju została sklasyfikowana na miejscu 9-12 w Mistrzostwach Województwa. Gratulacje! To świetny wynik biorąc pod uwagę, że chłopcy grają w koszykówkę jedynie na lekcjach WF.
Reprezentacja, którą poprowadził Piotr Pawłowski, zagrała w składzie: Mateusz Tołpa IIIC, Wojciech Jastrzębski IIIC, Dawid Andrzejak IIIF, Kamil Sieracki IIIC, Tomasz Szewczykowski IIIC, Michał Nerlo IIIC, Jakub Markil IIIC, Filip Jazdowski IIIE, Adam Zając IIID, Adrian Rutkowski IIIC, Konrad Krawczyk IIIE.