Głosujemy!!!

Jak zapewne Państwo wiecie przy naszej szkole (SP3) istnieje Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk Gryfino. Dziewczęta trenujące w klubie koszykówkę zainteresowały się kampanią społeczną: Always #JakDziewczyna i zgłosiły drużynę do tej kampanii. Warunkiem  uczestnictwa było przygotowanie zdjęć lub filmiku prezentującego drużynę. Dziewczęta wszystko zorganizowały od początku do końca same!

W związku z powyższym w imieniu drużyny prosimy o wsparcie w głosowaniu na nas i przekazaniu prośby do jak największej ilości znajomych. Z każdego województwa drużyna, która uzbiera najwięcej głosów zostanie nagrodzona 4 000 złotych.

Zgłoszenie zostało zarejestrowane (23 lutego) i wieczorem tego samego dnia mamy już prawie 200 głosów… może się uda ale tylko z pomocą Państwa.

Głosować można bezpośrednio pod linkiem poniżej (oczywiście wyszukując i klikając na naszą szkołę) tam też można obejrzeć filmik przygotowany przez dziewczęta i Jakuba Dziobkowskiego – codziennie można oddać jeden głos:

https://www.alwaysjakdziewczyna.pl/?post_type=school&p=59233

Więcej informacji o kampanii pod linkiem:

https://www.alwaysjakdziewczyna.pl/

W imieniu dziewcząt z góry dziękuję!

Z pozdrowieniem sportowym!
Dariusz Żołnowski
Nauczyciel Wychowania Fizycznego
Szkoła Podstawowa nr 3 im Noblistów Polskich
w Gryfinie