Siatkarze na trzynastym miejscu w województwie


W czwartek 8 marca reprezentacja chłopców w piłce siatkowej udała się do Szczecina na Ćwierćfinał Mistrzostw Województwa. W zawodach wzięły udział mistrzowskie drużyny z pięciu powiatów. Były to: ZS Police, SP Pyrzyce, SP Szczecin, SP Barlinek i reprezentacja naszej szkoły. Początek turnieju doskonały wygrana 2:0 (i to dość wysoko w każdym secie) z SP Barlinek. Kolejne mecze jednak przegrane po 0:2. Jak się okazało te porażki to nie byle z kim. ZS Police i SP Pyrzyce to placówki prawie jak Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Treningi w tych szkołach odbywają się nawet dwa razy dziennie. W ostatnim meczu chłopcy zagrali z reprezentacją szkoły szczecińskiej. Rywale byli w naszym zasięgu – niestety trzecia porażka i ostatecznie nasza reprezentacja zajmując czwarte miejsce w turnieju została sklasyfikowana na trzynastym miejscu w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej!
Mimo braku awansu do dalszych rozgrywek chłopcom należą się wielkie brawa, ponieważ to kolejny raz, kiedy nasi siatkarze walczą w rozgrywkach wojewódzkich. Gratulacje!
Reprezentacja chłopców, którą poprowadził Piotr Pawłowski: Jastrzębski Wojciech IIIC, Sieracki Kamil IIIC, Nerlo Michał IIIC, Tołpa Mateusz IIIC, Pawlik Jakub IIID, Felicki Kacper IIIE, Krawczyk Konrad IIIE, Jazdowski Filip IIIE, Andrzejak Dawid IIIF, Kmieć Filip IIE, Ostrowski Oskar VIIA, Azarkiewicz Wojciech VIIB.
Kilka zdjęć z zawodów.