A jednak dzień wagarowicza można spędzić w szkole

Dzień 21 marca to dla większości uczniów czas, kiedy można ,,bezkarnie” udać się na wagary. Uczniowie SP3 ten dzień spędzają inaczej. Pierwszy Dzień Wiosny to dla nich okazja, aby pokazać swoje wszystkie talenty i to dosłownie… W tym roku na Fecie zaprezentowało się ponad trzydziestu uczestników. Mogliśmy podziwiać: taniec, śpiew, grę na instrumencie oraz montaż słowno-muzyczny. Niewątpliwe zaskoczył nas i ucieszył rap. Zaskoczył, bo pojawił się po 3-letniej przerwie. Występ Wojtka, Dominika i Filipa był świetny więc nie obeszło się bez bisu. Kiedy na scenie rozbrzmiały rytmy disco polo, wszyscy poderwali się do tańca. Nic dziwnego, że kiedy Feta dobiegła końca byliśmy rozczarowani, bo następne takie emocje będziemy przeżywać dopiero za rok. Uczniowie naszej szkoły już nie wyobrażają sobie Dnia Wiosny bez Fety. Zresztą nie tylko oni. Na dzisiejszą imprezę przyszli… absolwenci, którzy nie mogli spędzić tego dnia inaczej. Zatem do zobaczenia i usłyszenia… za rok. Wierzcie, szybko zleci 😉

Maja Maciejewska, klasa 3B