Z wizytą w Centrum Edukacji Ogrodniczej w Zdrojach

Uczniowie klas 3F i 3G uczestniczyli w spotkaniu z dyrektorem, pedagogiem i kierownikiem szkolenia praktycznego w CEO w Zdrojach. Poznali profile kształcenia, ofertę edukacyjną na rok szkolny 2018/2019.
Gimnazjaliści zwiedzili szklarnie, poznali zasady uprawy roślin doniczkowych, rozsad. Z okazji zbliżających się świąt, każdy uczeń wysiał w doniczce owies, który zazieleni się już za tydzień. Uczniowie testowali jazdę małym i dużym traktorem. Zobaczyli pracownię technika architektury krajobrazu. Mieli możliwość rozmowy z uczennicami z technikum weterynaryjnego.
Chciałabym podziękować Dyrektorowi CEO, pracownikom i uczniom za zaproszenie i przekazanie wielu ciekawych informacji o profilach kształcenia i możliwościach zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych.

Anna Pankowska
Szkolny doradca zawodowy