Pierwsze, drugie i piąte miejsce w Gminnych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy :)

Na wysokich miejscach uplasowały się trzy drużyny z naszej szkoły, które wzięły udział w gminnych eliminacjach do III Powiatowych Mistrzostw Pierwszej Pomocy.
W Zespole Szkół Ogólnokształcących z teorią zmierzyło się 140 uczniów, z których wyłoniono 5 osobowe drużyny w trzech kategoriach wiekowych: Dzieci, Junior i Junior Starszy.
Do Powiatowych Mistrzostw Pierwszej Pomocy zakwalifikowała się drużyna, która zajęła pierwsze miejsce w składzie: Marta Zielińska, Szymon Zieliński, Amelia Wieczorek Weronika Matławska i Natalia Fitas. Przed nimi znów porcja trudnych testów i zadania praktyczne z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Tym razem  w zawodach zmierzą się najlepsze zespoły z dziewięciu gmin. To będzie prawdziwe wyzwanie.
Wszystkim gratulujemy i mocno trzymamy kciuki  za kolejny sukces!
Joanna Cichała