Srebrny medal w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych

We wtorek 10 kwietnia odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Każdą szkołę reprezentowały czteroosobowe drużyny. Zawodnik lub zawodniczka w zależności od zajętego miejsca w biegu ze startu wspólnego zdobywali punkty dla drużyny. Chłopcy zajęli piąte miejsce. Dziewczęta wypadły dużo lepiej. Stanęły na drugim stopniu podium zdobywając srebrne medale! Gratulacje dla obu reprezentacji! Drużyny poprowadził Piotr Pawłowski.
Srebrne medalistki: Gabriela Bartczak IIIB, Klaudia Klimek IID, Dagmara Golańska IIF, Julia Wiczkowska VIIA.
Reprezentacja chłopców: Filip Jazdowski IIIE, Michał Nerlo IIIC, Dawid Jankowski IIIE, Dawid Nesterowicz IIIF. Rezerwowi: Wojciech Jastrzębski IIIC, Tomasz Kowalczyk IIIC, Jakub Dziobkowski IIIC i Jakub Szachnowski VIIB.
Zdjęcia z zawodów.