Młodzi lekkoatleci również ze srebrnym medalem

W środę 11 kwietnia do walki o medale stanęli młodsi lekkoatleci. W ramach rywalizacji w Igrzyskach Dzieci odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych. W tych zawodach szkołę reprezentowały drużyny składające się z ośmiu zawodniczek lub zawodników. Czwórka z klas III, IV i czwórka z klas V, VI. Chłopcy nawiązali do sukcesu starszych koleżanek naszej szkoły i również zdobyli tytuł Wicemistrzów Powiatu i srebrne medale. Dziewczęta, mimo świetnych biegów młodszych zawodniczek, uplasowały się na czwartym miejscu. Reprezentację dziewcząt poprowadziła Małgorzata Stefańska, a chłopców Anna Pawłowska.
Srebrni medaliści i miejsca, które zajęli:
Filip Ogonowski VIC (1 miejsce), Hubert Biedroń VIC (2 m-ce), Wiktor Korczyński VIC, (4 m-ce), Mateusz Hałaj VIA, Jacek Wodzyński IVE (1 m-ce), Franciszek Konopnicki IVF, Alan Szustak IVB, Igor Bułgajewski IVC.
Reprezentacja dziewcząt: Wiktoria Urbanowicz IVE (2 m-ce), Magdalena Urbanowicz IIID, Weronika Małolepsza IVC, Daria Szachnowska IVC, Alicja Smołuch VIA, Julia Kociuba VIA, Oliwia Muc VIA, Marcelina Bartosiewicz VIB.
Zdjęcia z zawodów.