„Wiosna w poezji”

W dniu 19 kwietnia 2018 r. uczniowie z klas młodszych: Victoria Zarzycka Id, Jagoda Podworska II a i Witold Zabłocki III b, reprezentowali naszą szkołę w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Wiosna w poezji”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową
w Radziszewie. W konkursie wzięło udział 18 uczniów z sześciu placówek. Jury oceniało uczestników w trzech kategoriach wiekowych. Poziom występów był bardzo wysoki. Uczestnicy konkursu wykazali się znakomitą znajomością tekstów, prawidłową dykcją, jak również odpowiednią interpretacją przygotowanych utworów. Wielkie brawa należą się reprezentantom naszej szkoły, którzy zdobyli miejsca na podium.

Jagoda Podworska zajęła I miejsce wśród uczniów z klas II.

Victoria Zarzycka zajęła II miejsce wśród uczniów z klas I.

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów.
Agnieszka Pomykała