Zapraszamy na Spotkanie z Terpsychorą 2018 – warsztaty choreoterapii dla nauczycieli i rodziców

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach taneczno-choreograficznych w ramach programu „Spotkania z Terpsychorą 2018” organizowanych przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki ArtBale. Warsztaty są skierowane do nauczycieli, rodziców, wolontariuszy zaangażowanych w proces rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień dotyczących procesu integracji osób niepełnosprawnych w najbliższym środowisku i społeczności lokalnej. Warsztaty odbędą się 10.06.2018 r. w niedzielę w godzinach 9:00-17:00 w naszej Szkole. W trakcie zajęć zostaną przeprowadzone seminaria warsztatowo-choreograficzne z tańców w kręgu oraz tańców hiszpańskich / flamenco. Projekt jest dofinansowany głównie przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki ArtBale z Legionowa. W związku z tym koszt udziału w warsztatach wynosi 30 zł dla każdego uczestnika. Zgłoszenia przyjmujemy do 14.05.2018 r.  Każdy z uczestników musi wypełnić: kartę zgłoszenia, zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgodę na wykonywanie zdjęć w czasie zajęć oraz dostarczyć potwierdzenie wniesienia opłaty za warsztaty. Liczba miejsc w warsztatach jest ograniczona. Regulamin projektu dostępny w załączniku.

Wszystkie potrzebne dokumenty zgłoszeniowe dostępne są w sekretariacie naszej Szkoły. Zainteresowane osoby  proszę o kontakt mailowy Agata.Cieciuch@zsgryfino.pl

 

Regulamin warsztatów: http://daa.pl/4IiF