Benefis z Trójką

W piątek 11.05.2018 r. w naszej szkole odbył się coroczny koncert charytatywny. Podczas tego wydarzenia kulturalnego wybraliśmy się w piękną i ciekawą podróż w głąb telewizora. Chwilę po godzinie 17:00 Pani Dyrektor otworzyła nasz wieczór strzelając symbolicznym powitalnym konfetti, po czym rozpoczęliśmy pierwszą część koncertu, przygodę z programem „Mam talent!”.

W tej części programu wzięli udział nasi utalentowani uczniowie oraz grupa taneczna Hipnosic pod kierownictwem Pani Żanety Pasternak. Tą niebanalną zabawę poprowadziły dla nas dwie niebanalne dziewczyny – Gabrysia Bartczak i Ala Beres, a Pani Dyrektor Danuta Bus oraz Pani Alina Konecka i Pani Eliza Bartczak oceniały występy wszystkich uczestników tego programu, jako nasze zacne jury.

Po krótkiej przerwie przeszliśmy do drugiej części naszego koncertu, czyli Familiady. W zabawie wzięły udział dwie drużyny: drużyna SuperNauczycielek i drużyna Przyszłych Studentów. Całą grę poprowadziła dla nas Pani Agnieszka Mikłaszewska. Gra była zacięta, bo wbrew pozorom nikt z uczestników nie znał wcześniej pytań konkursowych. Walka trwała do ostatniego pytania, które w ostatnim momencie przejęły SuperNauczycielki i zapewniły sobie wielki finał. Po krótkiej naradzie Nauczycielki nie zapominając o swoich uczniach, wspaniałomyślnie przekazały im swój udział w finale.  Po wygranej Familiadzie na koniec naszego wspólnego wieczoru wspólnie tańczyliśmy do przeboju roku „Miłość w Zakopanym”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, którzy zaskoczyli nas swoją bardzo liczną obecnością tego dnia. Dziękujemy naszym uczniom biorącym udział w koncercie, ponieważ bez was to wydarzenie nie miałoby miejsca. Gorące podziękowania składamy zarówno tym, którzy występowali na scenie, jak i tym, którzy zadbali o oprawę dźwiękowo-wizualną. Dziękujemy nauczycielom, a w szczególności Pani Ani Jakonis i Pani Kindze Lis, które włożyły wiele pracy i serca w przygotowanie występów na tegoroczny koncert.

Do zobaczenia na koncercie w przyszłym roku.

 

Organizatorzy:
Beata Gągolińska
Katarzyna Gierek
Wiesława Myszka
Agata Cieciuch
Magdalena Ptaszek
Elżbieta Bartków
Nadia Ciasnocha

Zdjęcia źródło własne oraz portal eGryfino.pl