VI Miejsce w Finale Wojewódzkim Szkolnej Ligi LA

W poniedziałek 28 maja reprezentacja dziewcząt wzięła udział w Finale Wojewódzkiej Ligi Lekkoatletycznej. W tym roku nie liczyliśmy na medal, choćby dlatego, że nie mamy już wielu trenujących lekkoatletek w naszej szkole. Mimo braku „gwiazd” dziewczęta spisały się świetnie. Wśród wielu ekip trenujących LA nasze zawodniczki walczyły dzielnie zajmując doskonałe szóste miejsce – GRATULACJE! Dziewczęta zgromadziły 1077 pkt i do piątego miejsca (premiowanego stypendium sportowym) zabrakło zaledwie 4 pkt. Reprezentację poprowadziła Anna Pawłowska. Skład drużyny: Natalia Wac IIIA, Gabriela Bartczak IIIB, Joanna Ciążela IIIB, Oliwia Kowalska IIIB, Honorata Lis IIIB, Magdalena Mikuła IIIB, Aleksandra Florek IIIC, Wiktoria Słonecka IIID, Alicja Miler IIIE, Julia Sudakow IIC, Klaudia Klimek IID, Dagmara Golańska IIF, Julia Wiczkowska VIIA, Julia Pawicka VIIB, Kaja Zakrzewska VIIB.
Kilka zdjęć z zawodów.