X miejsce w Mistrzostwach Województwa w 4-boju LA

W środę 30 maja w daleką podróż do Złocieńca udała się reprezentacja naszych młodych lekkoatletów (rocznik 2005 i młodsi) aby wziąć udział w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym. Prawo startu miało 21 drużyn, które zdobyły wcześniej tytuł Mistrza Powiatu. Do Złocieńca przybyło 17 najlepszych zespołów z województwa zachodniopomorskiego. Każdy uczestnik zawodów musiał wystartować w 4 konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i w kończącym zawody biegu na 1000 m. Wszystkie wyniki były przeliczane na punkty i sumowane w poszczególnych zespołach. Poziom rywalizacji był dość wysoki. Chłopcy zgromadzili 960 pkt i ten wynik dał im w końcowej klasyfikacji X miejsce w województwie. Wygrała Szkoła Podstawowa nr 37 ze Szczecina z wynikiem 1219 pkt. Mimo, że były to zawody zespołowe, organizatorzy wyróżnili również najlepszych zawodników w każdej konkurencji.
W biegu na 1000 m Filip Ogonowski był najlepszy i zdobył złoty medal!
Skład chłopców, których poprowadziła Anna Pawłowska: Filip Ogonowski VIC, Jacek Wodzyński IVE, Patryk Kolanek VIB, Hubert Biedroń VIC, Wiktor Korczyński VIC, Miłosz Żeglin VA.
Kilka zdjęć z zawodów.