Siedem medali w Mistrzostwach Powiatu w Lekkoatletyce

W środę 6 czerwca odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych. Najlepsi lekkoatleci powiatu gryfińskiego walczyli nie tylko o medale, ale również o możliwość startu w Mistrzostwach Województwa. W zawodach wystartowało 25 naszych reprezentantów, którzy zdobyli łącznie 7 medali w tym 3 złote, 1 srebrny i 3 brązowe. Złote medale i awans uzyskały: Natalia Wac w skoku wzwyż, Oliwia Kowalska w skoku w dal i Kaja Zakrzewska w biegu na 1000m. Gratulacje! Będziemy trzymać kciuki za Finał Wojewódzki.
Srebrny medal zdobyła Aleksandra Florek w skoku wzwyż. Brązowe medale zdobyli: Kamil Sieracki, Filip Ziemski, Kacper Michalski, Norbert Sarecki w sztafecie 4x100m, Dawid Jankowski w biegu na 2000m i Wiktoria Słonecka w biegu na 100m.
Pozostali nasi reprezentanci, którzy zajęli miejsca poza podium: Gabriela Bartczak, Honorata Lis, Magdalena Mikuła, Alicja Miler, Joanna Ciążela, Julia Pawicka, Julia Wiczkowska, Dawid Andrzejak, Tomasz Szewczykowski, Radosław Porębiak, Kacper Felicki, Jakub Szachnowski, Patryk Olszewski, Filip Jazdowski, Michał Nerlo. Reprezentację dziewcząt prowadziła Anna Pawłowska, a reprezentację chłopców Piotr Pawłowski.
Kilka zdjęć z zawodów.