TEB Edukacja

W piątek odbyło się ostatnie spotkanie dla uczniów trzecich klas gimnazjum, organizowane przez szkolnego doradcę zawodowego w roku szkolnym 2017/2018.

Chcąc zdążyć z przedstawieniem szerokiej oferty edukacyjnej Technikum TEB ze Szczecina podjęło wyzwanie na dwa dni przed zamknięciem pierwszego etapu naboru do szkół ponadgimnazjalnych. Pan Paweł Czerniak zachęcał do wyboru TEB. Zaprezentował kierunki zawodowe w Technikum Edukacja, akcje dobroczynne podejmowane przez szkołę (oddawanie krwi, sadzenie krokusów), konkursy zawodowe i przedmiotowe, spotkania okolicznościowe, wyjazdy integracyjne, wycieczki edukacyjne, zajęcia plenerowe realizowane w ramach języka polskiego. Przedstawił osiągnięcia szkoły i współpracę z uczelniami wyższymi i instytucjami. Przyznacie, że informacji było sporo, zatem gdyby ktoś z Was zastanawiał się nad zmianą decyzji wyboru szkoły ponadgimnazjalnej, może warto wziąć pod uwagę Technikum TEB Edukacja?

Wszystkim trzecioklasistom życzę dostania się do wymarzonych szkół oraz wytrwałości w realizacji życiowych i zawodowych celów. Odwiedzajcie nas i dzielcie się z nami swoimi doświadczeniami.
Zapraszamy!

Anna Pankowska
szkolny doradca zawodowy