Bajkowy kącik zaprasza!

Do naszego kącika zawitały bajkowe sowy- mądre głowy. Zapraszamy w odwiedziny do kącika podczas przerw lub przed zajęciami dzieci z klas I- III. W kąciku można odpocząć, poczytać książkę, pomalować. Jednocześnie mamy małą prośbę… przeczytajcie o niej tutaj:

WEŹ, PRZECZYTAJ, ODDAJ!

Drogie Dzieci, Drodzy Rodzice!

W naszym „BAJKOWYM KĄCIKU”, który czeka na Was na korytarzu naszej szkoły pojawił się regał z książkami. Akcja ma na celu propagowanie czytelnictwa wśród naszych uczniów.

Każdy będzie mógł podejść do kącika i sprawdzić, czy znajduje się tam bajka czy opowiadanie warte przeczytania. Książkę będzie można poczytać w czasie przerwy, przed lekcjami oraz po lekcjach; po czym należy ją odnieść z powrotem do kącika.

Ale to nie wszystko:

JEŚLI W WASZEJ DOMOWEJ BIBLIOTECE ZNAJDUJĄ SIĘ KSIĄŻKI DLA DZIECI, Z KTÓRYCH JUŻ SIĘ NIE KORZYSTA, MOŻNA JE PRZYNIEŚĆ DO SZKOŁY I ZOSTAWIĆ U WYCHOWAWCY, A NA PEWNO TRAFIĄ DO BAJKOWEGO KĄCIKA.

KSIĄŻKI MOŻNA PRZYNOSIĆ PRZEZ CAŁY ROK SZKOLNY.

Mamy nadzieję, że czytanie sprawi Wam wiele radości i przyjemności.

ZAPRASZAMY DO BAJKOWEGO KĄCIKA

Anna Jakonis

Kinga Lis