Dwa medale na rozpoczęcie sportowej rywalizacji międzyszkolnej

Tradycyjnie otwarcie roku sportowego rozpoczęło się od Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W tych rozgrywkach w tym roku rywalizują klasy VII, VIII SP oraz III klasa gimnazjalna. Tym razem nie udało się wygrać, ale dwa medale to również dobry wynik! Dziewczęta wywalczyły srebrne medale, a chłopcy stanęli na podium o jeden stopień niżej zdobywając brązowe medale. Szkolna Liga LA to zawody drużynowe. Każdy zawodnik startując w swojej konkurencji „pracuje” na punkty dla zespołu. Reprezentacje dziewcząt i chłopców dały nam znów wiele satysfakcji i radości.
Gratulacje dla wszystkich!
Dziewczyny poprowadziła Anna Pawłowska, a chłopców Małgorzata Stefańska.
Srebrna drużyna dziewcząt: Marcelina Bartosiewicz 7B, Sandra Mizińska 7B, Joanna Wójcikowska 7C, Julia Wiczkowska 8A, Julia Pawicka 8B, Martyna Luchcińska 8B, Julia Azarkiewicz 3A(Gim), Wiktoria Kaźmierska 3A (Gim), Daria Kuźniewska 3B (Gim), Ilona Nowopolska 3B (Gim), Klaudia Kochanek 3C Gim), Lea Sobaszek 3C (Gim), Dominika Niedźwiecka 3D (Gim).
Brązowa drużyna chłopców: Hubert Biedroń 7C, Filip Ogonowski 7C, Aleksander Chróściak 8A, Kacper Koncewicz 8A, Oskar Ostrowski 8A, Jakub Szachnowski 8A, Radosław Białek 8C, Przemysław Kozłowski 3B (Gim), Szymon Mazurek 3B (Gim), Michał Wróbel 3B (Gim), Kacper Blejsz 3C (Gim), Norbert Sarecki 3C (Gim), Krystian Parobiec 3D (Gim).