Mistrzostwa Rejonu w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców

W poniedziałek i środę (8 i 10 października) odbyły się Eliminacje Rejonowe do Mistrzostw Powiatu w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców. Obie reprezentacje zagrały z pełnym zaangażowaniem. Mimo dobrej gry nie udało się uzyskać awansu do dalszych rozgrywek. Chłopcy zajęli miejsce piąte, a dziewczęta trzecie. Gratulacje dla obu reprezentacji za bardzo ambitną postawę.
Reprezentację dziewcząt poprowadziła Agnieszka Zarębska, a chłopców Dariusz Żołnowski.
Drużyna dziewcząt zagrała w składzie: Julia Wojdyła 6A, Alicja Smołuch 6A, Maja Kusiak 6C, Maja Wolska 6C, Weronika Małolepsza 5C, Nikola Hasse 5D, Veronika Engeler 5D, Aleksandra Sowa 5E, Antonia Górecka 5E, Gabrysia Krawczyk 4B.
Drużyna chłopców: Jan Zakrzewski 6A, Kacper Kurpiewski 6A, Filip Ostrowski 6A, Kacper Wierszyłowski 6B, Wiktor Bułgajewski 6B, Oskar Kamieniak 6B, Max Onderka 6B, Kacper Jakonis 5C, Hubert Ochocki 5C, Maciej Wójcik 5C, Jakub Buckowski 5E.

Kilka zdjęć z zawodów.