Cztery medale w Sztafetowych Biegach Przełajowych

We wtorek 16 października odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Cztery medale w Mistrzostwach Powiatu to potwierdzenie dobrej dyspozycji naszych lekkoatletek i lekkoatletów. Utrzymujemy swoją mocną pozycję w czołówce powiatu w lekkoatletyce. Najlepiej wypadła reprezentacja starszych dziewcząt (klasy siódme, ósme i trzecia gimnazjalna) zdobywając srebrne medale. Pozostałe trzy drużyny (chłopcy starsi i młodsi oraz młodsze dziewczęta) zajęły trzecie miejsca zdobywając brązowe medale.
Gratulacje dla wszystkich!
Reprezentację starszych dziewcząt poprowadziła Małgorzata Hasse, a chłopców Piotr Pawłowski. Dziewczęta pobiegły w składzie: Klaudia Kochanek 3C(Gim), Dagmara Golańska 3F (Gim), Julia Wiczkowska 8A, Julia Pawicka 8B, Alicja Kadłubek 8C, Kaja Zakrzewska 8B, Julia Kowalczyk 8C, Aleksandra Piekarz 8C, Sofia Yahodka 8C, Lara Żelech 8C, Julia Kociuba 7A, Sonia Wang Ye 7A, Sandra Mizińska 7B, Zofia Krysiak 7B.
Chłopcy pobiegli w składzie: Kacper Blejsz 3C(Gim), Jakub Poźniak 3C(Gim), Krzysztof Rosiak 3C(Gim), Maciej Czajkowski 3D(Gim), Kacper Kołodziejczyk 3D(Gim), Krystian Parobiec 3D(Gim), Wojciech Azarkiewicz 8B, Jakub Szachnowski 8B, Radosław Białek 8C, Olivier Mróz 7A, Hubert Biedroń 7C, Filip Ogonowski 7D.
Młodsze reprezentacje poprowadziły Małgorzata Stefańska i Anna Pawłowska.
Dziewczęta pobiegły w składzie: Alicja Smołuch 6A, Julia Wojdyła 6B, Weronika Małolepsza 5C, Daria Szachnowska 5C, Nikola Hasse 5D, Veronika Engeler 5D, Zuzanna Garus 5A, Katarzyna Szuster 5B, Aleksandra Sowa 5E, Gabriela Krawczyk 4B, Sylwia Kaliciak 4E, Liwia Babińska 4B.
Chłopcy pobiegli w składzie: Olivier Hasse 6A, Kacper Kurpiewski 6A, Filip Ostrowski 6A, Jan Olszański 6A, Miłosz Żeglin 6A, Leon Miziński 6C, Alan Szustak 5B, Wiktor Dul 5E, Jacek Wodzyński 5E, Krzysztof Chojnacki 4E, Igor Stołecki 4F.