Awans chłopców do Mistrzostw Powiatu w Unihokeju

W poniedziałek 5 listopada drużyna chłopców udała się do Chwarstnicy na Eliminacje Rejonowe do Mistrzostw Powiatu w Unihokeju. Do zawodów zgłosiło się pięć drużyn: SP Chwastnica, SP Kołbacz, SP nr 2 Gryfino, SP nr 3 Gryfino i SP Widuchowa. Turniej rozegrany został systemem „każdy z każdym”. Po dziesięciu meczach bez porażki była jedna drużyna SP Widuchowa, która zajęła pierwsze miejsce. Trzy drużyny: SP nr 2 Gryfino, SP Chwarstnica i nasza SP 3 zgromadziły tą samą ilość punktów. O kolejności zdecydowała różnica bramek. Nasi chłopcy strzelając rywalom o dwie bramki więcej uplasowali się na drugim miejscu. To ważne, ponieważ jest ono również premiowane awansem do Mistrzostw Powiatu. Gratulacje za świetną grę i awans do dalszych rozgrywek.
Naszych zawodników prowadził Dariusz Żołnowski.
Skład reprezentacji:
Olivier Hasse 6A, Jan Olszański 6A, Kacper Kurpiewski 6A, Miłosz Żeglin 6A, Jan Zakrzewski 6A, Krystian Wierzbowski 6A, Jan Sochacki 6A, Kacper Wierszyłowski 6B.
Wyniki meczów:
SP3 Gryfino – SP Chwarstnica 0:1
SP3 Gryfino – SP Widuchowa 0:3
SP3 Gryfino – SP2 Gryfino 3:0
SP3 Gryfino – SP Kołbacz 3:0