Awans Chłopców do Mistrzostw Województwa w Pływaniu

W dniu 13 listopada w CW Laguna odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Drużynowym. Nasza szkoła wystawiła trzy reprezentacje. Dwie w rywalizacji Igrzysk Dzieci (do VI klasy) i jedną w rywalizacji Igrzysk Młodzieży Szkolnej (VII, VIII i III gimnazjalna). Doskonale spisali się starsi chłopcy, którzy po świetnej sztafecie na koniec zawodów wywalczyli złote medale i awans do Finałów Mistrzostw Województwa! Młodsi chłopcy stanęli na niższym stopniu podium zdobywając srebrne medale. Dziewczętom, w rywalizacji Igrzysk Dzieci, poszło troszeczkę gorzej, ale również wróciły z medalami. Tym razem koloru brązowego. Trzecie miejsce w Mistrzostwach Powiatu to świetny wynik – Gratulacje!
Naszymi drużynami opiekowały się: Małgorzata Hasse i Agnieszka Zarębska.
Złoci medaliści: Michał Mężyński 7B, Viktor Engeler 8A, Aleksander Chróściak 8A, Kamil Łacny 3B (Gim), Michał Wróbel 3B (Gim), Krzysztof Rosiak 3C (Gim), Norbert Sarecki 3C (Gim).
Srebrni medaliści: Maksymilian Plombon 1D, Jan Granda 4D, Krzysztof Chojnacki 4E, Mikołaj Rosiak 4F, Gracjan Leśniarek 5E, Jacek Wodzyński 5E, Miłosz Wróbel 5E.
Brązowe medalistki: Gabriela Krawczyk 4B, Liwia Babińska 4E, Weronika Małolepsza 5C, Aleksandra Sowa 5E, Zuzanna Wojdyła 5F, Karolina Dorawa 6C, Maja Wolska 6C.