Z wizytą u…

15 listopada 2018 roku dzieci z oddziałów przedszkolnych „Oa”, „Ob” oraz grupa „Biedroneczki” uczestniczyły w dniu preorientacji zawodowej pn.: „Zainspirujmy najmłodszych”.  Z tej okazji zorganizowana została wycieczka edukacyjno – zawodowa do: zegarmistrza, szewca, fryzjera oraz fotografa. Celem wizyty było zapoznanie dzieci ze specyfiką pracy w wyżej wymienionych zawodach. Dzieci miały okazję zobaczyć miejsca pracy oraz narzędzia, którymi posługują się fachowcy.  Wysłuchały również ciekawostek dotyczących danego zawodu, zadając przy tym mnóstwo pytań. Było to dla dzieci bardzo ciekawe i inspirujące przeżycie. Za miłe spotkanie wyżej wymienionym zakładom – Serdecznie Dziękujemy! Poniżej przedstawiam fotorelację.

szkolny doradca zawodowy Natalia Gadowska